KURUMSAL BİLGİLER

Şimal Çelik Yapı, kurulduğu tarihten bugüne demir ve çelik ürünleri imalat, taahhüt, projelendirme, uygulama ve montaj konusunda hizmet vermektedir.

Çelik konstrüksiyon, totem direkler, reklam direkleri, fabrika ve tesis inşaası, projelendirilmesi ve uygulaması, yol, köprü, korkuluk ve refüj imalatı, montajı, bakımı, seyirci ve sahne platformlarının çelik ve demir uygulamalarının imalat ve uygulanması, çelik konstrüksiyon güçlendirme uygulamaları, ferforje, bahçe korkulukları, balkon ve pencere korkulukları, bahçe giriş kapıları, bina giriş kapıları, çelik ve saç panel imalatı, park ve oyun alanları, çelik ve demir işleri, çelik çatı imalatı, metal Pergole, deniz iskele imalatı, kazık çakma, yangın merdiven imalatı, demir merdiven montaj ve bakımı, çelik çardak uygulamaları ve her türlü demir çelik işleri ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.

 

Demir Çelik Taahhüt İşleri

Misyon Vizyon

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi, kaliteli ürün kalitili hizmet anlayışı, konusunda uzman personeli ve teknolojiyi yakından takip eden üretim alt yapısı ile müşterilerine hizmet vermek amacımızdır. Yakın Orta vade de sekötrün öncü firmalarından bir olmak hedefindedir.
Çelik Konstrüksiyon Projeleri yapılır

Kalite Anlayışımız

Şirketimiz Toplam kalite yönetimi anlayışı ile ekonomik fiyatlandırma ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı, çalışanlarına yatırım, tedarikçi ve çözüm ortakları ile güven ve sinerji yaratan çalışma anlayışı ile siz değerli müşterileri ile buluşmaktadır.

Ürün ve Hizmetlerimiz

Çelik Konstrüksiyon İmalat Montaj ve Taahhüt İşleri

Deniz İskele İmalat Uygulama Kazık Çakma

Metal Pergole İşleri

Hafif ve Ağır Çelik Yapı İnşaası

Yangın Merdiveni ve Metal Merdiven İmalatı

Demir Doğrama ve Ferforje İşleri

Anahtar Teslimi Çelik Projeleri

Çelik Çardak Uygulamları

Her Türlü Demir Çelik Projelerinizde ve işlerinizde Ekonomik Fiyatlandırma, zamanında iş teslimi ve kaliteli ürün kaliteli işçilik...

Şimal Çelik Yapı Çelik Konstrüksiyon, her türlü Demir ve Çelik işleriniz ile hizmetinizde...